KONKURS ZUCH – SEMESTRALNY

KONKURS ZUCH – SEMESTRALNY

Dnia 7 marca 2022 roku w naszej szkole odbyła się semestralna edycja KONKURSU ZUCH ( test zintegrowany i język angielski).
Ogólnopolski konkurs Zuch polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianu jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W tym roku trzech uczniów naszej szkoły podjęło się również napisania testu z języka angielskiego.
Konkurs rozwija wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a jego treść jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej. Test konkursowy zawiera 21 pytań o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności. Pytania konkursowe mogą zawierać jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY UDZIAŁU W KONKURSIE I CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA WYNIKI !!!