Sukcesy uczniów z naszej szkoły w I etapie konkursu InstaLogik!

Sukcesy uczniów z naszej szkoły w I etapie konkursu InstaLogik!

InstaLogik to  konkurs matematyczno-informatyczny skierowany do uczniów klas 4-8 SP.

Konkurs realizowany jest w całości on-line.Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Organiaztorami konkursu jest Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

W I etapie konkursu z naszej szkoły wzięło udział 8 uczniów. Do II etapu zakwalifikowali się:

  • Kamil Drabik kl. IV
  • Milena Dyba kl. V
  • Kornelia Maurer kl. V 

II etap odbędzie się  10 grudnia 2022 o godzinie 10:00 i potrwa 90 minut.

Ogromne gratulacje dla naszych uczniów! Powodzenia w kolejnym etapie konkursu.