Sukcesy naszych uczniów!

Sukcesy naszych uczniów!

21 marca 2023 roku uczniowie pod opieką pana Pawła Drabika, udali się do Łącka na konkurs organizowany przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Turniej Wiedzy Pożarniczej (OTWP) pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom” ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Naszą szkołę w grupie młodszej reprezentowali: Kamil Drabik, Bartłomiej Kucybała oraz Konrad Kucybała.
W grupie starszej: Justyna Oleś, Wiktoria Kulig i Michalina Kucybała.
Reprezentanci naszej społeczności spisali się znakomicie. Swoje kategorie wiekowe wygrali Kamil i Justyna i to oni będą dalej reprezentować Szkołę i OSP Zarzecze w kolejnym etapie tego konkursu. Natomiast Bartłomiej Kucybała zajął miejsce III.
Wszystkim uczestnikom i laureatom jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Przy okazji warto podziękować strażakom z OSP w Zarzeczu, którzy wsparli szkołę w przygotowaniu uczniów do tego konkursu. Nie byłoby tych sukcesów gdyby współpraca w środowisku lokalnym nie przebiegała wzorowo. Liczymy na dalszą owocną współpracę.