DZIEŃ RODZINY

DZIEŃ RODZINY

1 czerwca 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Na tym wyjątkowym spotkaniu obecni byli Rodzice naszych uczniów, jak również zaproszeni na tę okoliczność: Wójt Gminy Łącko-Jan Dziedzina, zastępca Wójta -Paweł Dybiec,Dyrektor SCUW- Lucyna Citak, księgowa SCUW- Patrycja Drożdż oraz Ks.Prałat Józef Kasiński.

W pierwszej części klasy 1-3 oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego zaprezentowały urozmaicony program artystyczny, którego podsumowanie stanowiło wręczenie własnoręcznie zrobionych upominków. Druga część spotkała odbyła się na boisku Pietruskim, gdzie wszyscy wspaniale bawili się biesiadując przy stołach oraz korzystając z atrakcji przygotowanych na ten dzień. Dzieci mogły korzystać z mobilnego miasteczka rowerowego, dmuchanej zjeżdżalni, pokazów strażackich oraz animacji przygotowanych przez nauczycieli. Organizatorem Dnia Rodziny była Szkoła Podstawowa w Zarzeczu oraz Rada Rodziców. Dziękujemy serdecznie Sołtysowi wsi Zarzecze za udostępnienie namiotów oraz podarowanie soków. Kierujemy słowa wdzięczności do Strażaków OSP Zarzecze za pomoc w organizacji pikniku wraz z zapewnieniem atrakcji dla dzieci oraz przeprowadzeniem prezentacji udzielania Pierwszej Pomocy.

Dziękujemy PSB Mrówka, której maskotka rozdawała słodkości podczas pikniku.